Elementarz Kobiety Bezpiecznej | kobietabezpieczna.pl

Elementarz Kobiety Bezpiecznej

Na półkach księgarni w całej Polsce, pojawił się długo oczekiwany „Elementarz Kobiety Bezpiecznej„.  Publikacja szczególnie dedykowana jest wszystkim czytelniczkom naszego portalu.

„Elementarz kobiety bezpiecznej” to przydatny drogowskaz, zawierający wiele przykładów, praktyczny przewodnik, gotowy do zastosowania. Jeśli zależy Ci na szczęściu i bezpieczeństwie własnym oraz najbliższych, przeczytaj go uważnie.

W kolejnych rozdziałach znajdziesz podpowiedzi, jak wyjść cało z poważnych opresji, jak nauczyć się niekonwencjonalnych zachowań, na co położyć nacisk, by Twoje działania zakończyły się sukcesem.

Stanie się jasne, jak możesz udzielić ofiarom wypadku pierwszej pomocy, kiedy powinnaś wezwać służby ratunkowe, jakie techniki negocjacji zastosować w konfrontacji z napastnikami. Nauczysz się dbać o to, co dla Ciebie powinno być najważniejsze – o poczucie wewnętrznego bezpieczeństwa.

Inspiracją do napisania tej książki były między innymi spotkania z tysiącami kobiet, które wzięły udział w Ogólnopolskiej Akcji Prewencyjnej „Kobieta Bezpieczna”. Ich pytania i sugestie miały wpływ na dobór zagadnień i zakres omawianego materiału.

W książce znalazło się wiele przykładów i opisów zdarzeń, opowiedzianych przez uczestniczki szkoleń oraz pochodzących z setek listów i maili nadesłanych do redakcji portalu www.kobietabezpieczna.pl.

Przeczytanie książki nie gwarantuje osiągnięcia całkowitego bezpieczeństwa. Jestem jednak przekonany, że jeśli skorzystasz z wiedzy w niej zawartej, Twój własny świat będzie o wiele bezpieczniejszy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>