Zaginiona dziewczynka | kobietabezpieczna.pl

Zaginiona dziewczynka

Jeszcze niedawno policja poszukiwała Mai Biryło, która została uprowadzona w drodze powrotnej ze szkoły do domu. Dzięki zapisom monitoringu i sprawnej pracy organów ścigania  w Polsce i Niemczech udało się zidentyfikować a w także aresztować mężczyznę który dokonał porwana. Okazał się nim 31-latek Adrian M. Pierwszy w Polsce Child Alert został odwołany.

Zachodniopomorska policja poszukuje 10-letniej dziewczynki. Widziano ją po raz ostatni we wtorek po południu. Dziewczynka po lekcjach wsiadła do autobusu numer 105. Jak informuje policja, około godziny 16.30 wysiadła z niego w Wołczkowie, gdzie mieszka. Do domu jednak nie dotarła. Trwają poszukiwania Mai. Wszyscy mogący pomóc w ustaleniu miejsca jej pobytu proszeni są o kontakt z najbliższą jednostką policji. W związku z zaginięciem po raz pierwszy uruchomiono specjalny system powiadamiania Child Alert.
maja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>