Trening autogenny Cardio | kobietabezpieczna.pl

Trening autogenny Cardio

?????????????????????????????????????????????? Wszystkim dbającym o zdrowie fizyczne i psychiczne znany jest doskonale trening autogenny. Trening Jacobsona, czy Schultza pojawia się w naszym życiu najczęściej wówczas gdy mamy potrzebę odprężyć organizm, ograniczyć nadmierne napięcie mięśniowe, opanować emocje czy wygrać z nerwicą.  Wykonywany regularnie, jest często skuteczniejszy od medykamentów.  Nic więc dziwnego, że sięga po niego coraz więcej  osób a lekarze traktują go jako uzupełnienie kuracji lub doskonałą profilaktykę. Na polskim ryku pojawił się nowy produkt zalecany osobom, które w sposób szczególny powinny dbać o układ krążenia Trening Autogenny Cardio.  To profesjonalne narzędzie bazuje na klasycznych elementach treningu autogennego Schultza i progresywnego Jacobsona. Pozwala na samodzielną pracę z własnym organizmem. Wystarczy kilka minut dziennie by uruchomić mechanizmy sprzyjające odprężeniu, opanowaniu emocji i uzyskaniu wewnętrznego spokoju i równowagi. Trening autogenny CARDIO pomaga w utrzymaniu prawidłowego ciśnienia krwi , rozluźnieniu organizmu, poprawie tonusu mięśniowego. Zwiększa skuteczność kardiologicznej prewencji i leczenia. Płyta rekomendowana jest przez polskich kardiologów. Zalecana do codziennego treningu zarówno dla osób chorych jak i zdrowych. W trosce o zdrowie warto sięgnąć po tą pozycję. Poświęcenie na trening kilku minut dziennie w domowym zaciszu może dać doskonałe rezultaty.

Red MA

Więcej o treningu cardio na stronie: cardiotrening.pl

cardio front

Latest Comments
 1. kobba

  Doskonała pozycja którą miałam okazję przetestować :) Polecam.

  Odpowiedz -
 2. Mika

  Doskonałe do zasypiania :) Ile razy włączę przy głosie lektora odpływam!!! Spróbujcie same. A jak by ktoś wiedział gdzie drugą część można kupić to napiszcie plssss.

  Odpowiedz -
  • and

   Więcej informacji na temat treningu autogennego cardio znajdziesz na stronie cardiotrening.pl

   Odpowiedz -

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>