Kochane kalorie | kobietabezpieczna.pl

Kochane kalorie

W sierpniu 2010r. MGC i FKB przeprowadziły badania ankietowe na temat podejścia Polek do liczenia kalorii i stosowania różnego rodzaju diet.
Okazuje się, że aż 33 % Polek w wieku 17 – 45 lat regularnie sprawdza ilość zjadanych przez siebie kalorii. Kolejne 27 % robi to, co kilka – kilkanaście tygodni.
Ponad 79% pań przyznało się, że chociaż raz w życiu próbowało zastosować jakąś dietę.Tylko 5% pań stwierdziło, że nie zamierza korzystać z żadnych pomysłów na odchudzanie i troskę o linię.

Jednocześnie zapytano, co zdaniem pań jest przyczyną utraty prawidłowej wagi i przybywania zbędnych kilogramów. Okazało się, że na pierwszym miejscu znajdują się torty i wszelkiego rodzaju ciasta, drugą pozycję zajmuje czekolada. Jako trzeci powód przybywania zbędnych kilogramów, panie wskazały lenistwo i brak ruchu. Czwartą lokatę zajęła zbyt mała ilość uprawianego seksu.

Z 1253, aż 43 % pań, które czyniły noworoczne postanowienia przyznało, że wśród najważniejszych znajdzie się troska o atrakcyjny wygląd i zrzucenie zbędnych kilogramów. Po 8 miesiącach do realizacji tych zamierzeń przyznało się zaledwie 18 % pań.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>