Polowanie na męża | kobietabezpieczna.pl

Polowanie na męża

jakznalezcmezapo35rokuzycia„Jak znaleźć męża po 35 roku życia – wykorzystując prawa marketingu” to mistrzowsko napisany poradnik, jak zdobyć i usidlić mężczyznę, zapewnić sobie stworzenie stałego związku. Jeśli wcześniejsze lata życia poświęciłaś niewłaściwemu mężczyźnie albo w pogoni za karierą w ogóle o nich nie myślałaś, lub z jakichkolwiek innych powodów nie jesteś teraz w stałym związku a tego chcesz, powinnaś wdrożyć precyzyjny plan działania.

Plan musi być zrealizowany tylko -albo aż- w 15 krokach a -zdaniem autorki- efekt powinien być murowany!

Rachel Greenwald – absolwentka Harvard Business School – każdą poszukującą po 35 roku życia kobietę, zamienia w produkt marketingowy. Stosując prawa handlu, pokazuje jak wykreować własną markę, jak atrakcyjnie opakować „towar”, jak w konsekwencji spowodować zainteresowanie „kupującego” i wreszcie jak sfinalizować szczęśliwie transakcję.

Jeśli jesteś sama albo chcesz obecnego partnera zamienić na „lepszy model” koniecznie przeczytaj i zastosuj książkę w praktyce.

Zamiast słuchać pytań mamy i koleżanek: czy nadal ciągle jesteś sama?, jeśli przekroczyłaś magiczny 35 rok życia i rzeczywiście chcesz się z kimś związać na stałe, bierz się do dzieła!

Red Doro

Książka ukazała się nakładem wydawnictwa Prószyński i S-ka.
Autor: Rachel Greenwald
Tytuł „ Jak znaleźć męża po 35 roku życia – wykorzystując prawa marketingu”
Tytuł oryginału: FIND A HUSBAND AFTER 35 USING WHAT I LEARNED ATHARVARD BUSINESS SCHOOL

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>