Oszukane | kobietabezpieczna.pl

Oszukane

Oszukane 570310 pioFilm inspirowany prawdziwymi wydarzeniami. Historia, która nie miała prawa się zdarzyć.

Zwykłe spotkanie dwóch nastolatek. Początek przyjaźni rozpocznie serie niespodziewanych i szokujących zdarzeń, gdy wyjdzie na jaw, że dwie pozornie obce i niezwykle podobne do siebie dziewczyny są siostrami. Jak wielki jest dramat dwóch rodzin, gdy okazuje się, że dzieci zostały podmienione? Jak poradzić sobie z takimi emocjami? Jak po tylu latach zaakceptować prawdę, którą ciężko jest zrozumieć? Czy obu rodzinom uda się wyjść zwycięsko z próby, którą zgotował im los?
Matka ponosząca największy koszt okrutnej pomyłki sprzed lat. Rodziców próbujący za wszelką cenę chronić swoją rodzinę oraz siostry, których serce wybiera tę samą miłość.

Historia niezwykła, poruszająca i wstrząsająca – tym bardziej, że zdarzyła się ona w rzeczywistości. Film pokazuje emocje tak silne, że mogą wzruszyć każdego.

Reżyseria: Marcin Solarz
Scenariusz: Monika Góra, Michał Godzic
Zdjęcia: Marek Gajczak
Muzyka: Bartek Gliniak

Obsada:

Katarzyna Herman – Anna
Karolina Chapko – Natalia
Paulina Chapko – Magda
Artur Żmijewski – Janusz
Ewa Skibińska – Grażyna
Sylwia Boroń – Aneta
Kamil Kula – Paweł

 

IGA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>