„Złodziej tożsamości” (Identity Thief) 2013 | kobietabezpieczna.pl

„Złodziej tożsamości” (Identity Thief) 2013

Sandy Patterson (Jason Bateman), amerykański księgowy z Denver, prowadzący zwyczajne życie z piękną żoną u boku i wspaniałymi dziećmi, odkrywa że znajduje się na skraju bankructwa. Z jakiego powodu przecinają jego kartę kredytową i aresztują oskarżając o oszustwa, handel narkotykami i bronią?

Wszystkiemu winna jest  Amerykanka o imieniu Diana (Melissa McCarthy). W Orlando czuje się doskonale gdyż może nie zważać na ilość wydanych na zakupach pieniędzy. Spełnia wszelkie zachcianki jakie akurat przyjdą jej do głowy. Do opłacenia swoich wydatków używa karty, na której widnieje nazwisko Pattersona…

Sandy postanawia oczyścić swoje dobre imię oraz powrócić do normalnego życia. Gdy nie może przekonać policji o swojej niewinności, wyrusza na południe by odnaleźć oszustkę. By do tego doprowadzić sam musi uciekać się do perswazji, oszustw a nawet do lekkiej przemocy. Spotykając wiele przeszkód na swojej drodze, Sandy Patterson ma tydzień na odnalezienie Diany i powrót do normalności.

Ale czy po takich wydarzeniach, wszystko będzie na powrót takie samo?

Głównie perfekcyjnie odegrana rola Melissy McCarthy sprawia, że warto wybrać się do kina na „Złodzieja tożsamości”. Film ogląda się przyjemnie, aczkolwiek trzeba przyznać, że nie zapadnie on w pamięci szczególnie wymagającym widzom.

movie

IGA

Tytuł oryginalny: Identity Thief
Produkcja: 2013r.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>