Zasady życia | kobietabezpieczna.pl

Zasady życia

Wydaje się, że niektórzy ludzie wiedzą jak radzić sobie w życiu. Bez trudu podążają jego ścieżkami i wygląda na to, że zawsze wiedzą co powiedzieć i co zrobić, w każdej sytuacji.
Wszyscy ich lubią, są świetnymi kompanami w pracy i poza nią. Przeważnie są też zadowoleni i potrafią zręcznie uchylać się przed ciosami losu. Dla każdego z nas mają czas i zdają się wiedzieć, co jest w życiu ważne. Czy wiedzą i robią coś czego reszta z nas nie wie i nie robi? Czy każdy może się tego nauczyć?
Odpowiedź brzmi : TAK, tak i jeszcze raz TAK! Ci ludzie znają zasady życia!

zasadyzycia„Zasady życia” to wskazówki jak opanować sztukę życia. Templar nie ma tu na myśli umiejętności gromadzenia majątku czy zdobycia szczytu w jakiejś trudnej profesji. Chodzi raczej o radzenie sobie w życiu w tradycyjnym znaczeniu. Idzie o ludzi, którzy są zadowoleni, którzy potrafią odnajdywać radość w tym, co spotyka ich codziennie, są na ogół zdrowi i czerpią z życia większą satysfakcję niż inni. Gdzie się znajdą, pozostawiają po sobie delikatną aurę szczęścia.
Kiedy przekonasz się do sformułowanych w tej książce „Zasad” i je opanujesz, odczujesz wyraźnie korzyść z ich stosowania. I nie tylko Ty – także wszyscy, którzy Cię otaczają.

Książka ukazała się nakładem wydawnictwa:
STUDIO EMKA.

Autor: Richard Templar
Ilość stron: 236

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>