Zasady bogactwa | kobietabezpieczna.pl

Zasady bogactwa

Stare senegalskie przysłowie mówi, że możliwości które zsyła Bóg, nie budzą tych którzy śpią. Obudź się zatem! Sen jest dla leniwych, niemrawych i biednych. Natomiast pełna czujność, niecierpliwość i nieustanne poszukiwania dla spragnionych, pożądających, wykorzystujących okazje i bogatych. Nieustannie otaczają nas możliwości i sposobności, które mogą przynieść nam majątek. Wystarczy tylko otworzyć się na nie. Otworzyć się na magię tych zdarzeń. Musisz być czujna nigdy niezasypiająca i nigdy nieustająca jak maszyna. Zawsze baczna, zawsze szukająca nowych możliwości i okazji.

Podstawą jest dobre wyczucie czasu. Jeśli zareagujesz zbyt wolno, okazja może przejść koło nosa. Jeśli zbyt szybko możesz ją spłoszyć.

Wchodząc w jakieś przedsięwzięcie. Wejdź w nie na 100% na całego. Nie ma sensu angażować się w coś tylko z rana albo co drugi dzień. Ukryte możliwości pojawiają się jedynie wtedy gdy jest ku temu dobra sposobność.

W tym co robisz bądź oryginalna, ekscentryczna, jedyna w swoim rodzaju twórcza, niezwykła. Nazwij to sobie jak chcesz, ale musisz wyraźnie wyróżniać się z tłumu.
Z bogactwem jest podobnie jak z umiejętnościami. Trzeba się go nauczyć. Dlatego zawsze musisz wiedzieć co robisz, by dostrzegać okazje i być w stanie je wykorzystywać.

Bądź atrakcyjna, ubieraj się elegancko, pachnij przyjemnie, wyglądaj dobrze, miej doskonałe maniery. Emanuj atrakcyjnością, bo to z pewnością przyciąga sukces i bogactwo.

Bogacenia i zarabiania pieniędzy trzeba się uczyć. Jeśli chcesz poznać proste zasady które mogą dać Ci duże pieniądze i życiowy sukces, sięgnij po książkę „Zasady bogactwa”.

Richard Templar w swoim niezrównanym, nieco kpiarskim stylu przedstawia proste, złote zasady tworzenia i pomnażania majątku. „Zasada bogactwa” to analiza zachowań, sposobów myślenia, stylów życia oraz finansowego know-how, które pozwolą ci wkroczyć na drogę wiodącą ku materialnemu powodzeniu. Jak zamożni budują swój majątek? Czy to kwestia szczęścia? A może wiedzą coś, czego my nie wiemy? Owszem, wiedzą. Ci ludzie znają „Zasady bogactwa”.

zasadybogactwaRed MA

Tytuł: Zasady bogactwa

Autor: Richard Templar

Tytuł oryginału: The Rules of Wealth

Wydawnictwo: Studio Emka , Czerwiec 2008

ISBN: 978-83-88607-88-2

Liczba stron: 232

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>