Wyglądaj świetnie każdego dnia | kobietabezpieczna.pl

Wyglądaj świetnie każdego dnia

wygladaj swietnie kazdego dnia

wygladaj swietnie kazdego dnia

„Bycie piękną to znacznie więcej niż posiadanie ładnie zarysowanych kości policzkowych i długich nóg, chociaż oczywiście dobre geny są niezwykle pomocne. Dobra wiadomość jest taka, że witalność, pewność siebie, sprytnie dobrane ubrania, kilka wspaniałych trików dotyczących makijażu i pielęgnacji również może przynieść cudowny efekt „.

„Sztuka polega na tym, aby dbać o siebie i nauczyć się prezentować to, co masz, by wyglądać jak najlepiej. Chodzi o to, aby umiejętnie podkreślić swoje atuty, uczynić mniej widocznymi pewne niedoskonałości i ukryć kilka kolejnych”.

„Świetny wygląd każdego dnia pomoże ci odkryć, że jesteś czarującą kobietą. Zawiera wiele prostych, a zarazem genialnych wskazówek, których nauczyłam się od znanych specjalistów zajmujących się zdrowiem i urodą. Wypróbuj te wspaniałe pomysły już dzisiaj i poczuj się jeszcze bardziej fantastycznie!”

- Linda Bird

Piękny wygląd jest kwestią natury… u jednej na tysiąc osób! Wszystkie pozostałe muszą się o niego postarać. Kto lepiej pomoże nam go osiągnąć niż Linda Bird? Praca redaktora czasopism zajmujących się stylem życia dała jej wszechstronną wiedzę na temat tajników zdrowia i urody, które maja praktyczne zastosowanie.Wyglądaj świetnie każdego dnia zabiera cię w świat wykraczający poza instrukcje użytku zawarte na butelkach kosmetyków i oferuje 52 wspaniałe pomysły, które pomogą ci odnaleźć najpiękniejszą i najbardziej zmysłową kobietę w sobie.

Pomysł dla ciebie…
Chciałabyś emanować kobiecością? Wypróbuj różowy. Według ekspertów to tradycyjny kolor kobiecej seksualności, a na dodatek pasuje do prawie każdej cery. Oddziałuje również pozytywnie na psychikę otaczających cię osób; sprawiasz wrażenie delikatniejszej, bardziej zmysłowej, cieplejszej i bardziej otwartej. Spróbuj wybrać rzucający się w oczy różowy szalik albo wypróbuj pastelowy różowy sweter z angory.

Pamiętaj: jeden dobry pomysł może odmienić twoje życie!

Książka ukazała się nakładem wydawnictwa R E B I S.
Tytuł: WYGLĄDAJ ŚWIETNIE KAŻDEGO DNIA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>