Sekrety mnichów | kobietabezpieczna.pl

Sekrety mnichów

sekrety_mnichowKonkurs piękności to jest krzywda robiona wszystkim kobietom, które są mniej zgrabne, za grube, albo za chude, za małe, albo za duże. Pokazuje się 20, 30 czy 50 piękności a co mają powiedzieć miliony , które w konkursie nigdy nie wystąpią? Nawet feministki zwróciły uwagę, że konkurs piękności to jest poniżanie kobiety jako kobiety. Bierze się pod uwagę to, co nie jest jej zasługą a czasem wręcz zostało podkolorowane i podrobione przez odchudzenie czy pogrubienie. Dlatego ostatnio kandydatki do tytułu „miss” są przepytywane i wymaga się od nich odpowiedniego poziomu inteligencji.

Czytając te słowa mało kto może sobie wyobrazić , że napisali je dwaj zakonnicy. O. Joachim Badani i o. Leon Knabit podejmują się w swojej książce „Sekrety mnichów” udzielania porad na szczęśliwe życie. Nie cofają się przed tematami dotyczącymi stresu, melancholii, emocji złości, złośliwości samych mnichów czy wreszcie kobiecych kompleksów i łakomstwa.

Lektura to bez wątpienia na naszym rynku księgarskim nietypowa, napisana lekkim i barwnym językiem i warta przejrzenia!
RedS

Książka ukazała się nakładem wydawnictwa RAFAEL

Autorzy:  O. Joachim Badani i o. Leon Knabit

Tytuł: SEKRETY MNICHÓW

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>