Niepamięć | kobietabezpieczna.pl

Niepamięć

Rok 2077. Ziemia nie jest zamieszkana przez ludzi. Trwa nieustająca wojna z obcymi, która wyniszcza planetę. Cała ludzkość zamieszkuje inną, obcą planetę. Cała, poza nieliczną grupą, która ma za zadanie chronić Ziemię przed całkowitą zagładą. Wśród tych nielicznych jest Jack Harper (Tom Cruise), który niedługo ma dołączyć do reszty ludzi i wieść spokojne życie.

W czasie patrolu Jack ratuje piękną kobietę. Ich losy są ze sobą w niewytłumaczalny sposób splecione. Jedno niezwykłe wydarzenie pociągnie za sobą kolejne i Jack będzie musiał zakwestionować wszystko, co wie o świecie, w którym żyje. Kim jest ocalona kobieta? Czy ich spotkanie było przypadkowe? Jack będzie musiał odkryć co jest prawdą, a co fikcją; co jest przeszłością, a co teraźniejszością. A stawką jest nie tylko jego życie.

„Niepamięć” to niezwykłe widowisko z oszałamiającymi efektami specjalnymi
i niespodziewanymi zwrotami akcji.

IGA

Reżyseria: Joseph Kosinski
Scenariusz: Joseph Kosinski, William Monahan, Karl Gajdusek, Michael Arndt

Obsada:
Tom Cruise – Jack Harper

Olga Kurylenko – Julia
Andrea Riseborough – Victoria
Morgan Freeman – Malcolm Beech
Nikolaj Coster-Waldau – Sykes
Zoe Bell – Kara
Melissa Leo – Sally

Niepamiec

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>