Myśl i bogać się! | kobietabezpieczna.pl

Myśl i bogać się!

myslibogacsieKażdy z nas marzy o szczęśliwym i dostatni życiu. Często główną przeszkodą w realizacji tych planów są pieniądze. Nie potrafimy ich zdobyć. Brakuje nam niezbędnej wiedzy, wiary w sukces i determinacji.
Napoleon Hill w książce „Myśl i bogać się”, odsłania kulisy zdobywania fortuny. Jego rady są bardzo praktyczne. Krok po kroku, uczy jak wzbudzać żądzę bogactwa i wyzwalać wiarę w siebie. Jak stosować techniki autosugestii, jak tworzyć trusty mózgów i wreszcie jak uruchamiać swój szósty zmysł. Dzieło Hilla należy do klasyki literatury motywacyjnej. Tym razem dostępne jest dzięki wydawnictwu Studio Emka w wersji elektronicznej – na płycie CD.

Ten obszerny skrót najważniejszych myśli zawartych w książce spełnia doskonale swoją rolę. Można słuchać go jadąc samochodem, idąc na spacer czy w chwili wolnej tuż przed snem.

Wszyscy chcący się wzbogacić powinni zapoznać się z radami Hilla. Książka na całym świecie rozeszła się w milionach egzemplarzy. Elektroniczna wersja powinna cieszyć się również ogromnym powodzeniem. Zwłaszcza wśród tych, którzy cenią sobie czas i wygodę.

Wydawca: Wydawnictwo Studio Emka
Tytuł: Audiobook - Myśl i bogać się
Autor: Napoleon Hill
Tytuł oryginalny: Think and Grow Rich Action Pack

Red MA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>