Motywacja bez granic | kobietabezpieczna.pl

Motywacja bez granic

motbezNajwiększa oglądalność telewizji to czas między 18 a 22. W tym czasie cena minuty reklamy telewizyjnej może sięgać setek tysięcy złotych. W tym czasie ogromna rzesza ludzi siedzi przed swoimi telewizorami. Dzięki temu inni zarabiają miliony na Twoich oczach. Tak spełniają się ich sny i marzenia.

Ale Ty posiadasz przecież swoje własne cele i marzenia. A Twój czas nieustannie i w ten sposób nieodwracalnie ucieka. Podobno na życie zarabia się pracując między 8 a 17, ale fortuny zdobywa się po godzinie 17. Pamiętając o tym zainwestuj swój cenny czas w siebie samą. Idź do teatru, opery, przeczytaj książkę, idź na siłownię, pospaceruj, czy opracuj koncepcję zarabiania milionów złotych na jakimś super przedsięwzięciu i przedstaw ją swoim biznesowym partnerom. Do takiego działania potrzebna Ci silna motywacja.

Podobno największy sekret specjalistów i ich motywacji, leży w przebywaniu z takimi samymi ludźmi lub lepszymi od siebie. Korporacje takie jak IBM, Coca-cola, HP, wysyłają swoich dyrektorów na spotkania wspólne z dyrektorami innych firm. W ten sposób wymieniają się myślami, strategiami, komentują sposoby zarządzania. Tak naprawdę nie ma lepszej motywacji niż taka, która pojawia się dzięki bliskości ekspertów i ludzi prawdziwego sukcesu. Zainwestuj w siebie sięgnij po sprawdzone metody motywowania. Czy wiesz, że około 90% milionerów na świecie zaczynało od 0 dochodząc do swoich fortun?

Każda droga zaczyna się od tego, że widzisz przed sobą jakąś szansę i perspektywy by zrealizować się w życiu. Szansę, która być może tylko czeka aby się odkryła.

Bez względu jaki masz cel musisz wyruszyć w drogę na własny szczyt. Każdy gdzieś głęboko w środku ma swój Mount Everest ludzkich pragnień. Jeśli chcesz dowiedzieć się jak ruszyć z miejsca nabrać rozpędu aby osiągnąć swoje cele, jakie nawyki sprawiają, że ludzie odnoszą sukcesy i stają się bogaci jak z pewnością siebie wędrować własną drogą i odkrywać ją na nowo, sięgnij po książkę „Motywacja bez granic”

Autor: Nikodem Marszałek
Książka z serii: Złote myśli
Tytuł: Motywacja bez granic czyli w jaki sposób najlepsi osiągają swoje sukcesy
Książka ukazała się nakładem wydawnictwa HELION

Amicana

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>