IV Ogólnopolski Maraton Fotograficzny | kobietabezpieczna.pl

Maraton Fotograficzny

fotografiaLubisz fotografię, odrobinę szaleństwa, dobrą zabawę i przygodę? Baw się razem z nami! Reakcja portalu kobietabezpieczna.pl objęła patronatem IV Ogólnopolski Maraton Fotograficzny.
Impreza odbędzie się w sierpniu (3-4.08.2013r.) i organizowana jest w ramach regat największych żaglowców The Tall Ships Races 2013. Uczestniczyliśmy we wcześniejszych maratonach i byliśmy zachwyceni nie tylko ekipą uczestników ale przede wszystkim świetną atmosferą i doskonałą zabawą.
Na czym polega maraton fotograficzny? Na fotografowaniu przez blisko 24 godziny bez przerwy, uczestnictwie w warsztatach fotograficznych, oglądaniu wystaw, pokazowych sesji fotograficznych i wielu innych niezwykle wciągających zajęciach. Więcej o maratonie przeczytasz na stronie maratonfoto.pl . Tam też znajdziesz kupony zgłoszeniowe niezbędne do zagwarantowania sobie miejsca w maratonie. Ilość miejsc ograniczona. Zajrzyj tam już dziś.
My również będziemy informować o maratonie w kolejnych artykułach.
Red MA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>