Lubisz fotografować? | kobietabezpieczna.pl

Lubisz fotografować?

maraton fot zmPonad 24 godziny szaleństwa z aparatem fotograficznym czeka Cię  na IV ogólnopolskim Maratonie Fotograficznym
organizowanym w Szczecinie w dniach 3-4 sierpnia w trakcie regat największych żaglowców świat The Tall Ships Races 2013.
Impreza odbywa się pod auspicjami Telewizji Polskiej, Rektora Akademii Morskiej w Szczecinie oraz naszego portalu kobietabezpieczna.pl .
Uczestnicy w ciągu 24 godzin zmierzą się z 5 fotograficznymi wyzwaniami. Będą mieli okazję uczestniczyć także w warsztatach fotograficznych i obejrzeć wystawy prac z wcześniejszych maratonów oraz The Tall Ships Races. Zapowiada się nie tylko świetna zabawa ale także ostra rywalizacja.
Maraton przeznaczony jest dla zawodowców jak i amatorów. Tym razem – w odróżnieniu od wcześniejszych edycji wszystko odbędzie się bez udziału technik analogowych.
Uczestnicy pojawiają się z własnymi aparatami cyfrowymi a następnie co kilka godzin otrzymują nowe zadania.

Ilość miejsc jest ograniczona. A o przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń. Warto się pospieszyć.

Więcej informacji i formularz zgłoszeniowy znajdziesz na stronie WWW.maratonfoto.pl

Do zobaczenia na maratonie!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>