Książka dla mężczyzny | kobietabezpieczna.pl

Książka dla mężczyzny

piojejorgazmSzybkość reakcji na bodźce seksualne mężczyzn i kobiet różni się znacznie. Nie od dziś wiadomo, że panowie muszą walczyć ze swoimi szybkimi reakcjami, gdy z kolei panie potrzebują znacznie więcej czasu by osiągnąć orgazm. Ian Kerner jest doktorem Amerykańskiej Akademii Seksuologii Klinicznej i autorem wielu książek z pogranicza seksu  i zdrowia. Tym razem dzięki Agencji Wydawniczej Jacek Santorski & Co, w ręce czytelników oddaje książkę „Jej orgazm najpierw”. Jak określił to sam autor, książka  to „poradnik dla myślących mężczyzn”.  W całości poświęcony miłości oralnej i technikom pieszczot kobiecych narządów płciowych.

Czy „najgorętszy seks-ekspert naszych czasów” – jak nazywa go zachodnia prasa trafi do polskiego czytelnika – oceńcie sami. Książka dedykowana jest z oczywistych względów panom, choć przekonany jestem, że za jej zakup do domowej biblioteczki powinny odpowiadać panie.

RedS

Książka ukazała się nakładem Jacek Santorski & Co
Cena 29,90
Autor Ian Kerner
Tytuł oryginału: She comes first

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>