Jędrne piersi i pośladki bez skalpela? | kobietabezpieczna.pl

Jędrne piersi i pośladki bez skalpela?

Ujędrnianie piersi i pośladków bez skalpela
Zachowanie pięknego i jędrnego ciała to trudna sztuka, którą do perfekcji opanowali tylko niektórzy
z nas. Żeby nasza sylwetka prezentowała się idealnie przez cały rok same ćwiczenia nie wystarczą, zwłaszcza kiedy skóra jest zwiotczała warto zafundować jej ujędrnianie. Jakie są sposoby na ujędrnianie piersi i pośladków bez użycia skalpela?

Polacy przywiązują coraz większą wagę do swojego wyglądu
Według opinii Polaków wygląd ma decydujące znaczenie, nie tylko w życiu osobistym, ale i na gruncie zawodowym. Jak wynika z badań sondażowych CBOS z września 2009 roku – dbałość o linię w większym stopniu deklarują kobiety niż mężczyźni. Jednocześnie to właśnie damska część populacji częściej przyznaje się, że w ogóle nie uprawia żadnego sportu – aż 56%! Zdaniem ankietowanych dbałość o swój wygląd zewnętrzny poprzez dobór odpowiednich kosmetyków czy fryzury ma większe znaczenie niż dbałość o sylwetkę. Może to być wynikiem uproszczonego myślenia, że mankamenty naszego ciała można ukryć pod dobrze dobranym strojem i makijażem. Jednak latem, kiedy zrzucamy z siebie grube warstwy ubrań – o wiele trudniej zamaskować wszystkie niedoskonałości naszego ciała. Istnieje jednak kilka niezawodnych sposobów, które pozwolą nam cieszyć się z dobrze ukształtowanej sylwetki. Są to przede wszystkim odpowiednio zbilansowana dieta i trening. Niestety tempo dzisiejszego życia sprawia, że jemy w pośpiechu i nie mamy czasu na ćwiczenia. Problem stanowi także nasze podejście. Kiedy jednak uświadomimy sobie, że warto inwestować w nasze ciało – czasem jest za późno. A efekty drakońskiej diety to nie tylko utrata niechcianych kilogramów, ale i utrata jędrności i gęstości skóry. Ratunkiem na ujędrnianie piersi i pośladków mogą okazać się odpowiednio dobrane masaże i kosmetyki. Najlepiej sprawdzą się te z kofeiną czy algami. Jednak i one mają ograniczoną moc działania i nie uczynią cudów, jeśli skóra jest bardzo zwiotczała. Zanim jednak zdecydujemy się na skalpel warto sprawdzić inne kosmetyczne metody na ujędrnianie piersi i pośladków.

Macrolane – sposób na naturalne modelowanie sylwetki
Większość z nas chciałoby ukształtować swoje ciało w sposób szybki i naturalny. Coraz szybciej rozwijający się rynek kosmetologiczny w Polsce stawił czoła i temu wyzwaniu. Metoda Macrolane stanowi niechirurgiczną alternatywę dla permanentnych implantów i transplantacji tkanki tłuszczowej. Zmniejsza wydłużony okres rekonwalescencji oraz pozwala uniknąć pozostających po operacjach chirurgicznych blizn. Ten nowy standard w medycynie estetycznej daje duże możliwości nie tylko w modelowaniu sylwetki, ale także rozwiązuje problem małych piersi.

Większe piersi bez implantów
Według badań, co trzeci Polak chciałby zmienić coś w swoim wyglądzie. Kobiety najczęściej chciałyby schudnąć, zadbać o włosy, nogi, sen z powiek spędza im często ujędrnianie piersi i pośladków. Wiadomo, że piersi to największy atrybut kobiecości. Większość kobiet jest przeczulona na ich punkcie. Każda kobieta marzy o jędrnych, powabnych piersiach. Jednocześnie nie chcemy poddawać się bolesnym zabiegom operacyjnym, co jest zrozumiałe, gdyż zabiegi przy użyciu skalpela wiążą się z długim powrotem do zdrowia, ze znieczuleniem ogólnym i dyskomfortem w postaci pozostałych po zabiegu bliznach.

Czym jest Macrolane i czy jest bezpieczny?
Macrolane to naturalny wypełniacz do powiększania objętości i konturowania ciała. Jest to środek całkowicie bezpieczny, zarejestrowany w Europie. W przeciwieństwie do implantów – jest substancją naturalnie występującą w naszym organizmie. Ryzyko występowania działań niepożądanych jest więc minimalne. Oczywiście nie oznacza jednak, że takowe wcale nie występują. Zawsze, nawet w przypadku stosowania najbardziej bezpiecznego leku trzeba liczyć się z działaniami ubocznymi.

Jak wygląda zabieg?
Zabieg trwa przeciętnie kilkanaście minut, jednak długość uzależniona jest przede wszystkim od ilości iniekcji, których dokona lekarz. Najpierw jednak udajemy się na konsultację medyczną, z której dowiemy się wszystkich szczegółów na temat czekającego nas zabiegu. Podczas zabiegu  stosuje się znieczulenie miejscowe, a występujący po zabiegu obrzęk jest czymś zupełnie normalnym i mija po kilku dniach. Efekt utrzymuje się kilkanaście miesięcy.

Jakie efekty można osiągnąć dzięki zabiegowi?
O efekty zapytaliśmy dr Wojciecha Rybaka z Ars Estetica:

Macrolane jest jedynym dedykowanym preparatem do ujędrniania piersi i pośladków. Jest bezpieczny i nieinwazyjny. Nie naraża nas na blizny, a po zabiegu możemy od razu wrócić do codziennych aktywności. To naturalny preparat, który przynosi natychmiastowe efekty. Zabieg nie wiąże się z koniecznością pobytu w szpitalu. Efekty zabiegu są długotrwałe lecz niepermanentne. Możemy więc sami i same wybierać objętość i częstość wykonywania zabiegu. Ujędrnione piersi i pośladki wyglądają naturalnie.

Na świecie do tej pory przeprowadzono ponad 10 000 000 zabiegów z użyciem tego preparatu. Jak widać medycyna estetyczna ma coraz więcej metod do zaoferowania, które nie narażają nas na hospitalizację i są jak najbliższe naturze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>