Jak zdobyć przyjaciół i zjednać sobie ludzi | kobietabezpieczna.pl

Jak zdobyć przyjaciół i zjednać sobie ludzi

jakzdobycprzyjaciolJeśli chcesz by lubili Cię inni, jeśli chcesz nawiązywać naprawdę szczerą przyjaźń, miej zawsze w pamięci tę zasadę: okazuj ludziom szczere zainteresowanie.

Nie wiem ile razy czytałem książkę „Jak zdobyć przyjaciół i zjednać sobie ludzi”, z której pochodzi ten cytat. To pozycja, którą każda szanująca się czytelniczka powinna chociaż raz przeczytać. Zestaw rad na wskroś praktycznych prowadzących do sukcesu w relacjach międzyludzkich powoduje, że niepozorna książeczka staje się motorem i siłą napędową wielu karier.
Tym razem w nowej odsłonie adresowana jest do młodszej grupy czytelniczek.

Gdy ma się naście lat, życie może wydawać się być skomplikowanym szczególnie, jeśli jest się dziewczyną. Spójrzmy prawdzie w oczy: nastolatki spotykają się z problemami i przeżywają rozterki, których chłopcy w ich wieku nie potrafią sobie nawet wyobrazić, a co dopiero dać sobie z nimi radę. I tu w sukurs spieszy książka, która może pomóc Ci stać się mądrą i pewną siebie przywódczynią i przyjaciółką. Dzięki niej młode czytelniczki mogą poznać skuteczne metody wywierania wpływu na innych, rozładowywania napięć i radzenia sobie z własnymi błędami. Autorką książki jest Donna Dale Carnegie.

RedS

Książka ukazała się nakładem wydawnictwa STUDIO EMKA
Tytuł: „Jak zdobyć przyjaciół i zjednać sobie ludzi”

Autor: Donna Dale Carnegie

Tytuł oryginału: How To Win Friends and Influence People for Teen Girls

Rok wydania: 2008
Oprawa: oprawa broszurowa
Format: 14,5×22 cm
ISBN: 978-83-60652-21-3

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>