Harry Bosch powraca | kobietabezpieczna.pl

Harry Bosch powraca

9 smokow poz 111Wydawać by się mogło, że czternaście części przygód jednego bohatera wystarczy by skutecznie zanudzić czytelnika i zniechęcić do dalszej lektury. Nic bardziej mylnego! Detektyw Harry Bosch powraca w kolejnym doskonale napisanym kryminale.

Tym razem mamy do czynienia ze śledztwem absolutnie wyjątkowym. Porwana została bowiem 13 –letnia dziewczynka, która jest … jego córką.  Na komórkę Harry’ego przychodzi nagranie wysłane z telefonu komórkowego  Madaline, mieszkającej z matką.
Film pokazuje dziewczynkę skrępowaną i zakneblowaną. Zdesperowany Bosch wyrusza na jej poszukiwania do Hongkongu, a tam…

… tam na czytelnika czeka emocjonująca akcja, która nabiera tempa z każdą kolejną stroną powieści i prowadzi nas wprost do dzielnicy Dziewięć Smoków,  tak by na koniec całkowicie wszystkich zaskoczyć.
9 smokow pio 111„Dziewięć smoków” to książka, która utwierdza nas w przekonaniu, iż Michael Connelly ma mnóstwo pomysłów literackich i w pełni zasłużenie cieszy się opinią najwybitniejszego współczesnego amerykańskiego autora powieści kryminalnych. Niewątpliwie jest mistrzem swojego gatunku.

Książka ukazała się nakładem wydawnictwa Albatros.
Miłośnicy dobrego kryminału powinni ją przeczytać!

KK
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>