Fryzury na karnawał | kobietabezpieczna.pl

Fryzury na karnawał

fryzura7Karnawał 2012 widziany oczami stylistów firmy Keune Haircosmetics to kobieta zdecydowanie romantyczna, ale „z pazurem”. W tym roku stawiamy na kobiecość, naturalność i wygodę. To podstawa. Nasza kobieta 2006 roku jest indywidualistką w każdym calu. Fryzura jest dopasowana do każdego aspektu jej osobowości, stylu życia, zainteresowań – to jeśli chodzi o strzyżenia. Natomiast w kwestii koloru – musi on idealnie współgrać z typem urody, kolorem cery, kolorami, które dominują w jej szafie, kolorami, w których dobrze się czuje no i oczywiście musi stanowić dopełnienie strzyżenia.

fryzura1Stylizacje są generalnie bardzo kobiece, z nutką romantyzmu, przez co nasze bardziej awangardowe strzyżenia stają się delikatniejsze, nie pozbawione jednak pewnej agresji i drapieżności. Całość prezentuje się perfekcyjnie, dzięki czemu nasza kobieta czuje się piękna i uwodzicielska.

fryzura8W tym sezonie nie jest modna jakaś konkretna długość włosów czy konkretny kolor. Karnawał 2006 będzie stał pod znakiem asymetrii w strzyżeniach. Będziemy łączyć włosy długie z krótkimi. Powód jest bardzo prosty. Każdy z nas ma swoją dominującą stronę twarzy. Asymetrie genialnie pozwalają na odsłonięcie tej piękniejszej strony. Tak więc długość będzie absolutnie dowolna, uzależniona jedynie od kształtu twarzy. Ponadto strzyżenie musi być wykonane wręcz po mistrzowsku. Musi umożliwiać kilka, a często nawet kilkanaście wariantów stylizacji, w zależności od okazji, rodzaju imprezy, pory dnia czy też nocy.

fryzura3Kolor, podobnie jak strzyżenia, jest dopasowany indywidualnie do naszej drapieżnej romantyczki. Włosy przede wszystkim muszą być zdrowe i bardzo błyszczące. Bardzo ważna jest gra światła. Zarówno zimowe promienie słoneczne, jak i przytłumione wieczorne światło muszą tańczyć we włosach, wydobywając z ich koloru to, co najpiękniejsze. Jednolity kolor z pojedynczym tylko akcentem, czy zaledwie refleksem we włosach to właśnie to, na co stawiamy w tym roku.

fryzura4Jeśli chodzi o stylizację, to zdecydowanie odchodzimy od drastycznego prostowania włosów. Z naszą kobietą romantyczną absolutnie kojarzą się nam fale i loki w przeróżnej postaci. Włosy możemy modelować, nakręcać na wałki, wygniatać, ale o prostownicach raczej zapominamy w tym sezonie. Włosy na wieczór możemy upiąć lub pozostawić rozpuszczone. Wszystko znowu zależy od upodobań naszej romantycznej indywidualistki. Jeśli zależy jej na pokazaniu pięknego ciała przez założenie sukni z dekoltem czy bez pleców, nie pozwólmy, by rozpuszczone włosy przykryły to, czym chce się pochwalić.

fryzura5Podobnie jeśli sukienka czy bluzka jest mocno zabudowana, włosy bezwzględnie należy upiąć, inaczej całość stanie się zbyt ciężka i przytłoczy zwiewną i delikatną kobietę romantyczną. Pamiętamy też, aby nie przesadzić z ozdobami we włosach. W tej kwestii stawiamy na absolutny minimalizm. Jedyne, na co można sobie pozwolić to jeden delikatny i bardzo dyskretny akcent, obowiązkowo ściśle dopasowany do stroju i dodatków.

fryzura6Teraz, gdy już karnawałowe trendy i tendencje związane z włosami nie stanowią żadnej tajemnicy, pozostaje tylko wybór kreacji, dobry makijaż, współgrający z fryzurą, pozytywne nastawienie i odrobina wiary w to, że każda kobieta może być piękna, romantyczna i uwodzicielska. Wtedy bez względu na to, czy idziemy na wielki bal, czy na kameralną imprezę w gronie dobrych znajomych, będziemy czuć się wyjątkowo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>