Bogaty albo biedny | kobietabezpieczna.pl

Bogaty albo biedny

bogatyalbobiednyBogaty albo biedny? Oto jest pytanie! Mającym jakiekolwiek wątpliwości podpowiadam: BOGATY! Z pewnością lepiej być bogatym niż biednym. Wiele osób mimo prostoty wyboru nie radzi sobie z odpowiedzią na kolejne pytanie: JAK? Jak to zrobić by osiągnąć bogactwo?

Słyszałem wiele rad, jak zarobić drugi i trzeci milion dolarów, ale żeby ktoś radził i to rozsądnie jak zarobić ten pierwszy? To prawdziwa rzadkość. T. Harv Eker odważył się i napisał książę. Zestaw prostych i jakże skutecznych porad jak zarobić swój pierwszy milion.  Jeśli o czymś myślisz, wyzwalasz emocje. Emocje prowadzą do działań a działania do efektów. W ten prosty sposób myślenie o czymś może przerodzić się w czyn i sukces. Chcesz zarobić swój pierwszy milion? Nie masz wiele do stracenia. Sięgnij po książkę „ Bogaty albo biedny” i szybko ją przeczytaj. Każda z Was ma własny „schemat pieniędzy”, zakorzeniony w podświadomości i to właśnie ten schemat decyduje o sukcesie finansowym. Zatem wprowadź swoje marzenia w czyn i ciesz się sukcesem!

Książka ukazała się nakładem wydawnictwa: Studio Emka

Autor: T. Harv Eker
Tytuł: „ Bogaty albo biedny”
Rok wydania: 2007
Tytuł oryginału: Secrets the Millionaire Mind

SK

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>