Biblia handlowca | kobietabezpieczna.pl

Biblia handlowca

bibliahandlowcaJak sprzeda coś klientowi „na pieska” ? To proste! Wystarczy dać mu szczeniaczka, żeby zaopiekował się nim trochę.. Rolę szczeniaczków może oczywiście pełnić samochód do jazdy testowej, karnet na wejścia próbne, pierwszy numer gazety gratis… Wystarczy, że weźmie pani ten produkt do domu i za darmo bez żadnych zobowiązań go przetestuje. Jak się nie spodoba to pani go zwróci… I już haczyk połknięty! Klient wzbudza w sobie poczucie własności i łatwo pokonuje barierę akceptacji. Rodzi się z czasem zasada wzajemności i problem: sprzedawca był taki miły, dał mi produkt do testowania, bez żadnych zobowiązań a ja mam mu go zwrócić? To nie będzie uprzejme! I… Zakup gotowy.

A może zamiast trenować metodę na pieska, lepiej poćwiczyć technikę fizycznego angażowania klienta w proces zakupu? Pomoc w ustawieniu rzutnika, przesunięcie ekranu, potrzymanie produktu to tylko kilka prostych sztuczek powodujących uruchomienie ogromnego mechanizmu zwanego zasadą konsekwencji. Angażując się w jakieś działanie łatwiej ulegamy jego celom.

Próba opisania wszystkich technik z pewnością nie zakończyłaby się sukcesem. Jest ich stanowczo zbyt dużo. Pewne jest jednak, że wiele z nich można znaleźć w „Biblii Handlowca”. Posegregowane, dobrze zilustrowane przykładami i napisane bardzo przystępnym językiem porady, będą stanowiły rzeczywisty skarbiec praktycznych metod zarabiania pieniędzy. Jeśli zajmujemy się sprzedażą lub jej elementy są nam potrzebne w jakimś aspekcie życia codziennego, warto książkę przeczytać.

Jej autor Jeffrey Gitomer, uznany autorytet w dziedzinie sprzedaży i obsługi klienta, opisuje najlepsze praktyki prowadzące do zwiększenia poziomu sprzedaży, pozyskiwania nowych klientów i utrzymywania istniejących. Czytając tę książkę, poznasz sekrety prowadzenia rozmów z klientami, prezentowania towarów i składania ofert. Dowiesz się, jak rozwiewać wątpliwości klientów, przekonywać ich do zakupu produktów i utrzymywać kontakty z tymi, którzy już się zdecydowali na dokonanie transakcji.

SK

Książka ukazała się nakładem wydawnictwa ONE PRESS
Tytuł: „Biblia Handlowca
Autor: Jeffrey Gitomer
ISBN: 83-7361-887-2
Format: B5,
stron: 414
oprawa twarda

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>